Uprzejmie prosimy o wskazywanie kolorów / wzorów wybranego produktu w przypadku produktów posiadających kilka wariantów kolorystycznych lub wzorów, o ile nie było tej możliwości przy wyborze produktu.  Uwagi prosimy wpisywać w polu "Dodatkowe informacje" -> "Uwagi", które pojawia się przy wpisywaniu danych klienta w kroku "Twoje dane" przy finalizowaniu zamówienia.
Zwracamy uwagę, że kolory wyświetlane na ekranie mogą się nieco różnić od oryginalnych. Ze względów organizacyjnych ( równolegle prowadzimy sprzedaż detaliczną, hurtową i obwoźną ) nie możemy także zagwarantować dostępności wybranego wzoru / koloru, za którą to niedogodność uprzejmie przepraszamy.

Przy wyborze przelewu jako sposobu płatności prosimy o NIE wykonywanie przelewu zanim mailowo nie potwierdzimy dostępności wskazanego w zamówieniu towaru. Uwaga : automatyczny mail "Potwierdzenie zamówienia" informuje tylko o złożeniu zamówienia a nie o dostępności wybranego w zamówieniu towaru. Przedwczesne opłacenie zamówienia zanim zostanie ono skompletowane, w przypadku niedostępności wybranej pozycji komplikuje i przedłuża realizację zamówienia.

 

Twój koszyk jest pusty.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl